StævneProgram

21-01-2011 21:27

De Danske Skytteforeninger

DDS SP v.2.4.21 Januar 2010

RESULTATLISTE FOR
2. Hovedkredsskydning 15m 20011

 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse BK1
1 06-83038 Simon Wallentin Nielsen 015-Ølgod Skytteforening 200 199 399 / 23
2 06-34051 Sofie Nielsen 072-Helle Skytteforening 198 200 398 / 20
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse BK2
1 06-94813 Mathis Carstensen Knudsen 072-Helle Skytteforening 200 198 398 / 14
2 06-83414 Tobias W. Hansen 072-Helle Skytteforening 196 197 393 / 10
3 06-88276 Lise-Lotte Poulsen 015-Ølgod Skytteforening 198 195 393 / 16
4 06-98241 Sara Jepsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 195 197 392 / 17
5 06-94500 Maja Bjerregaard 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 195 392 / 18
6 06-94505 Ditte Schmidt Poulsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 194 392 / 10
7 06-92841 Pernille Akselsen 015-Ølgod Skytteforening 195 196 391 / 9
8 06-95037 Jacob H. Jørgensen 072-Helle Skytteforening 192 192 384 / 8
9 06-87879 Mathias Mortensen 015-Ølgod Skytteforening 189 193 382 / 10
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse BK3
1 06-94498 Emma Schelander Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 197 395 / 12
2 06-94496 Nikoline Lage 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 196 195 391 / 6
3 06-98903 Troels Nielsen 072-Helle Skytteforening 195 189 384 / 7
4 06-94502 Michael Frandsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 194 189 383 / 5
5 06-83066 Dennis Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 191 191 382 / 13
6 06-92587 Emily Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 188 193 381 / 6
7 06-98898 Anders Christiansen 072-Helle Skytteforening 188 191 379 / 5
8 06-92586 Oliver Høstgaard 015-Ølgod Skytteforening 189 187 376 / 1
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse BK4
1 06-98905 Jonas Thomsen 072-Helle Skytteforening 197 195 392 / 8
2 06-96279 Mikkel Møller Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 196 192 388 / 8
3 06-98906 Nicklas Mosegaard Nielsen 072-Helle Skytteforening 190 191 381 / 2
4 06-97436 Jonas Ellegaard Jakobsen 018-Gårde Skytteforening 183 181 364 / 3
5 06-94493 Liselotte Ferslev Lage 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 184 179 363 / 2
6 06-98900 Anders Rask 072-Helle Skytteforening 181 181 362 / 3
7 06-98907 Anders Nielsen 072-Helle Skytteforening 181 180 361 / 3
8 06-97429 Kristian Hansen 018-Gårde Skytteforening 180 179 359 / 2
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse J1
1 06-39346 Jeppe Brydsø Dammark 072-Helle Skytteforening 199 198 397 / 19
2 06-34084 Mette Nielsen 072-Helle Skytteforening 197 199 396 / 19
3 06-39087 Thomas Søndergaard 014-Tistrup Skytteforening 190 193 383 / 3
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse J2
1 06-40594 Mads H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 199 397 / 14
2 06-94812 Denni Carstensen Knudsen 072-Helle Skytteforening 197 198 395 / 14
3 06-40740 Benjamin Madsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 197 394 / 12
4 06-39042 Daniel Lauridsen 072-Helle Skytteforening 195 197 392 / 17
5 06-38516 Carina D. Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 197 194 391 / 11
6 06-39919 Karsten Pedersen 072-Helle Skytteforening 193 191 384 / 9
7 06-39117 Sigurd Espersen 072-Helle Skytteforening 193 191 384 / 5
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse UNG
1 06-38985 Sara Pedersen 072-Helle Skytteforening 188 185 373 / 4
2 06-40567 Mikkel H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 168 168 336 / 1
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse 1
1 06-39064 Ulla Aagaard 072-Helle Skytteforening 194 194 388 / 7
2 06-38978 Søren A. Kristensen 072-Helle Skytteforening 192 188 380 / 4
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse 2
1 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 185 179 364 / 4
2 06-39476 Bent Christensen 035-Varde Skytteforening 181 182 363 / 2
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse 3
1 06-39271 Lars Søndergård 014-Tistrup Skytteforening 174 174 348 / 2
2 06-92584 Michael Christensen 015-Ølgod Skytteforening 174 172 346 / 1
3 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 162 166 328 / 0
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse V1
1 06-40971 Eskild Dahl 072-Helle Skytteforening 197 197 394 / 8
2 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 191 195 386 / 11
3 06-39410 Erik Hungeberg 072-Helle Skytteforening 190 189 379 / 7
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse V2
1 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 194 192 386 / 6
2 06-39934 Ingrid Hauge 072-Helle Skytteforening 191 194 385 / 9
3 06-38415 Svend Åge Pedersen 014-Tistrup Skytteforening 192 191 383 / 4
4 06-40946 Hilda Dahl 072-Helle Skytteforening 187 191 378 / 6
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse V3
1 06-97820 Conie Kristensen 018-Gårde Skytteforening 189 192 381 / 5
2 06-38172 Peder Pedersen 018-Gårde Skytteforening 192 188 380 / 6
3 06-39278 Kurt Olsen 014-Tistrup Skytteforening 187 189 376 / 4
4 06-39473 Bente Olsen 014-Tistrup Skytteforening 188 188 376 / 3
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK1
1 06-41263 Berit Kirstine Gejl 072-Helle Skytteforening 199 199 398 / 18
2 06-39423 Dennis Højgaard 014-Tistrup Skytteforening 196 197 393 / 9
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK2
1 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 195 199 394 / 15
2 06-94811 Ulrik Knudsen 072-Helle Skytteforening 196 196 392 / 14
3 06-39033 Hans O. Lauridsen 072-Helle Skytteforening 193 192 385 / 8
 
  15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK3
1 06-39276 Laila Højgaard 014-Tistrup Skytteforening 192 194 386 / 9
2 06-93056 Jytte Sørensen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 187 188 375 / 8
 
  15m Gevær - Klasse BK1
1 06-83038 Simon Wallentin Nielsen 015-Ølgod Skytteforening 200 / 11
2 06-34051 Sofie Nielsen 072-Helle Skytteforening 198 / 11
 
  15m Gevær - Klasse BK2
1 06-94813 Mathis Carstensen Knudsen 072-Helle Skytteforening 200 / 9
2 06-88276 Lise-Lotte Poulsen 015-Ølgod Skytteforening 198 / 9
3 06-94505 Ditte Schmidt Poulsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 / 7
4 06-94500 Maja Bjerregaard 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 / 11
5 06-83414 Tobias W. Hansen 072-Helle Skytteforening 196 / 5
6 06-98241 Sara Jepsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 195 / 7
7 06-92841 Pernille Akselsen 015-Ølgod Skytteforening 195 / 4
8 06-95037 Jacob H. Jørgensen 072-Helle Skytteforening 192 / 4
9 06-87879 Mathias Mortensen 015-Ølgod Skytteforening 189 / 4
 
  15m Gevær - Klasse BK3
1 06-94498 Emma Schelander Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 / 6
2 06-94496 Nikoline Lage 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 196 / 4
3 06-98903 Troels Nielsen 072-Helle Skytteforening 195 / 5
4 06-94502 Michael Frandsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 194 / 4
5 06-83066 Dennis Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 191 / 7
6 06-92586 Oliver Høstgaard 015-Ølgod Skytteforening 189 / 0
7 06-92587 Emily Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 188 / 2
8 06-98898 Anders Christiansen 072-Helle Skytteforening 188 / 1
 
  15m Gevær - Klasse BK4
1 06-98905 Jonas Thomsen 072-Helle Skytteforening 197 / 6
2 06-96279 Mikkel Møller Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 196 / 3
3 06-98906 Nicklas Mosegaard Nielsen 072-Helle Skytteforening 190 / 1
4 06-94493 Liselotte Ferslev Lage 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 184 / 0
5 06-97436 Jonas Ellegaard Jakobsen 018-Gårde Skytteforening 183 / 3
6 06-98900 Anders Rask 072-Helle Skytteforening 181 / 1
7 06-98907 Anders Nielsen 072-Helle Skytteforening 181 / 1
8 06-97429 Kristian Hansen 018-Gårde Skytteforening 180 / 2
 
  15m Gevær - Klasse J1
1 06-39346 Jeppe Brydsø Dammark 072-Helle Skytteforening 199 / 12
2 06-34084 Mette Nielsen 072-Helle Skytteforening 197 / 7
3 06-39087 Thomas Søndergaard 014-Tistrup Skytteforening 190 / 1
 
  15m Gevær - Klasse J2
1 06-40594 Mads H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 198 / 7
2 06-38516 Carina D. Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 197 / 8
3 06-94812 Denni Carstensen Knudsen 072-Helle Skytteforening 197 / 8
4 06-40740 Benjamin Madsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 / 6
5 06-39042 Daniel Lauridsen 072-Helle Skytteforening 195 / 10
6 06-39919 Karsten Pedersen 072-Helle Skytteforening 193 / 6
7 06-39117 Sigurd Espersen 072-Helle Skytteforening 193 / 4
 
  15m Gevær - Klasse UNG
1 06-38985 Sara Pedersen 072-Helle Skytteforening 188 / 4
2 06-40567 Mikkel H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 168 / 0
 
  15m Gevær - Klasse 1
1 06-39064 Ulla Aagaard 072-Helle Skytteforening 194 / 2
2 06-38978 Søren A. Kristensen 072-Helle Skytteforening 192 / 2
 
  15m Gevær - Klasse 2
1 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 185 / 3
2 06-39476 Bent Christensen 035-Varde Skytteforening 181 / 0
 
  15m Gevær - Klasse 3
1 06-92584 Michael Christensen 015-Ølgod Skytteforening 174 / 1
2 06-39271 Lars Søndergård 014-Tistrup Skytteforening 174 / 0
3 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 162 / 0
 
  15m Gevær - Klasse V1
1 06-40971 Eskild Dahl 072-Helle Skytteforening 197 / 5
2 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 191 / 3
3 06-39410 Erik Hungeberg 072-Helle Skytteforening 190 / 5
 
  15m Gevær - Klasse V2
1 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 194 / 4
2 06-38415 Svend Åge Pedersen 014-Tistrup Skytteforening 192 / 1
3 06-39934 Ingrid Hauge 072-Helle Skytteforening 191 / 7
4 06-40946 Hilda Dahl 072-Helle Skytteforening 187 / 2
 
  15m Gevær - Klasse V3
1 06-38172 Peder Pedersen 018-Gårde Skytteforening 192 / 5
2 06-97820 Conie Kristensen 018-Gårde Skytteforening 189 / 2
3 06-39473 Bente Olsen 014-Tistrup Skytteforening 188 / 2
4 06-39278 Kurt Olsen 014-Tistrup Skytteforening 187 / 3
 
  15m Gevær - Klasse ÅK1
1 06-41263 Berit Kirstine Gejl 072-Helle Skytteforening 199 / 8
2 06-39423 Dennis Højgaard 014-Tistrup Skytteforening 196 / 5
 
  15m Gevær - Klasse ÅK2
1 06-94811 Ulrik Knudsen 072-Helle Skytteforening 196 / 7
2 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 195 / 4
3 06-39033 Hans O. Lauridsen 072-Helle Skytteforening 193 / 4
 
  15m Gevær - Klasse ÅK3
1 06-39276 Laila Højgaard 014-Tistrup Skytteforening 192 / 3
2 06-93056 Jytte Sørensen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 187 / 3
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK1
1 06-34051 Sofie Nielsen 072-Helle Skytteforening 199 199 398 / 12
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK2
1 06-82753 Amalie Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 197 197 394 / 8
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK3
1 06-93097 Ole Bjørnskov Pedersen 018-Gårde Skytteforening 183 176 359 / 5
2 06-83066 Dennis Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 177 179 356 / 4
3 06-97431 Katrine Nielsen 018-Gårde Skytteforening 173 160 333 / 2
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse J1
1 06-34084 Mette Nielsen 072-Helle Skytteforening 199 200 399 / 14
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse J2
1 06-40594 Mads H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 199 196 395 / 13
2 06-40740 Benjamin Madsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 196 393 / 7
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse UNG
1 06-40567 Mikkel H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 161 184 345 / 1
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse 1
1 06-39064 Ulla Aagaard 072-Helle Skytteforening 193 195 388 / 8
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse 3
1 06-39476 Bent Christensen 035-Varde Skytteforening 172 171 343 / 3
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse V1
1 06-40971 Eskild Dahl 072-Helle Skytteforening 197 189 386 / 3
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse V2
1 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 198 195 393 / 11
2 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 192 198 390 / 10
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse ÅK1
1 06-41263 Berit Kirstine Gejl 072-Helle Skytteforening 199 199 398 / 16
 
  15m Luftgevær - Mesterskab Klasse ÅK2
1 06-90352 Jeanette Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 193 190 383 / 5
 
  15m Luftgevær - Klasse BK1
1 06-34051 Sofie Nielsen 072-Helle Skytteforening 199 / 6
 
  15m Luftgevær - Klasse BK2
1 06-82753 Amalie Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 197 / 6
 
  15m Luftgevær - Klasse BK3
1 06-90543 Jesper Nielsen 018-Gårde Skytteforening 190 / 1
2 06-93097 Ole Bjørnskov Pedersen 018-Gårde Skytteforening 183 / 3
3 06-83066 Dennis Jørgensen 014-Tistrup Skytteforening 177 / 3
4 06-97431 Katrine Nielsen 018-Gårde Skytteforening 173 / 1
 
  15m Luftgevær - Klasse J1
1 06-34084 Mette Nielsen 072-Helle Skytteforening 199 / 9
 
  15m Luftgevær - Klasse J2
1 06-40594 Mads H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 199 / 7
2 06-40740 Benjamin Madsen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 197 / 3
 
  15m Luftgevær - Klasse UNG
1 06-40567 Mikkel H. Henriksen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 161 / 0
 
  15m Luftgevær - Klasse 1
1 06-39064 Ulla Aagaard 072-Helle Skytteforening 193 / 2
 
  15m Luftgevær - Klasse 3
1 06-39476 Bent Christensen 035-Varde Skytteforening 172 / 0
 
  15m Luftgevær - Klasse V1
1 06-40971 Eskild Dahl 072-Helle Skytteforening 197 / 2
 
  15m Luftgevær - Klasse V2
1 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 198 / 6
2 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 192 / 4
 
  15m Luftgevær - Klasse ÅK1
1 06-41263 Berit Kirstine Gejl 072-Helle Skytteforening 199 / 9
 
  15m Luftgevær - Klasse ÅK2
1 06-90352 Jeanette Teslak Pedersen 015-Ølgod Skytteforening 193 / 2
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse BK
1 06-94499 Camilla Schelander Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 294 292 586 / 196
2 06-90543 Jesper Nielsen 018-Gårde Skytteforening 271 249 520 / 167
3 06-97436 Jonas Ellegaard Jakobsen 018-Gårde Skytteforening 224 193 417 / 122
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse 1
1 06-34163 Børge Bladsgård 073-Grindsted Pistol Klub 279 282 561 / 187
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse 2
1 06-39048 Bjarne Fahnøe 072-Helle Skytteforening 272 269 541 / 180
2 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 268 270 538 / 175
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse 3
1 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 252 255 507 / 167
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse VET
1 06-38263 Knud Pedersen 073-Grindsted Pistol Klub 274 269 543 / 180
2 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 274 267 541 / 179
3 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 258 268 526 / 173
 
  15m Luftpistol - Mesterskab Klasse ÅKL
1 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 264 248 512 / 168
 
  15 m luftpistol - Klasse BK
1 06-94499 Camilla Schelander Hansen 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 294 / 99
2 06-90543 Jesper Nielsen 018-Gårde Skytteforening 271 / 93
3 06-97436 Jonas Ellegaard Jakobsen 018-Gårde Skytteforening 224 / 68
 
  15 m luftpistol - Klasse 1
1 06-34163 Børge Bladsgård 073-Grindsted Pistol Klub 279 / 92
 
  15 m luftpistol - Klasse 2
1 06-39048 Bjarne Fahnøe 072-Helle Skytteforening 272 / 88
2 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 268 / 86
 
  15 m luftpistol - Klasse 3
1 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 252 / 80
 
  15 m luftpistol - Klasse VET
1 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 274 / 92
2 06-38263 Knud Pedersen 073-Grindsted Pistol Klub 274 / 91
3 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 258 / 85
 
  15 m luftpistol - Klasse ÅKL
1 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 264 / 85
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse 1
1 06-39048 Bjarne Fahnøe 072-Helle Skytteforening 290 283 573 / 189
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse 2
1 06-34163 Børge Bladsgård 073-Grindsted Pistol Klub 269 273 542 / 182
2 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 262 250 512 / 167
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse 3
1 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 243 238 481 / 158
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse 4
1 06-99571 Niels Kristian Bertelsen 073-Grindsted Pistol Klub 238 234 472 / 155
2 06-91088 Niels Nielsen 018-Gårde Skytteforening 233 221 454 / 150
3 06-38131 Tommy Pedersen 018-Gårde Skytteforening 228 218 446 / 154
4 06-38978 Søren A. Kristensen 072-Helle Skytteforening 232 210 442 / 149
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse V1
1 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 263 255 518 / 172
2 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 247 247 494 / 177
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse V2
1 06-38263 Knud Pedersen 073-Grindsted Pistol Klub 260 263 523 / 171
2 06-39145 Preben D. Hermansen 072-Helle Skytteforening 234 247 481 / 151
 
  15m Pistol - Mesterskab Klasse ÅK2
1 06-94743 Marianne Helene Nielsen 018-Gårde Skytteforening 228 259 487 / 162
2 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 210 223 433 / 137
 
  15 m pistol - Klasse 1
1 06-39048 Bjarne Fahnøe 072-Helle Skytteforening 290 / 94
 
  15 m pistol - Klasse 2
1 06-34163 Børge Bladsgård 073-Grindsted Pistol Klub 269 / 90
2 06-38244 Leo B.Madsen 018-Gårde Skytteforening 262 / 83
 
  15 m pistol - Klasse 3
1 06-39291 Kim Dammark 072-Helle Skytteforening 243 / 80
 
  15 m pistol - Klasse 4
1 06-99571 Niels Kristian Bertelsen 073-Grindsted Pistol Klub 238 / 79
2 06-91088 Niels Nielsen 018-Gårde Skytteforening 233 / 70
3 06-38978 Søren A. Kristensen 072-Helle Skytteforening 232 / 71
4 06-38131 Tommy Pedersen 018-Gårde Skytteforening 228 / 83
 
  15 m pistol - Klasse V1
1 06-38320 Inger Marie Madsen 018-Gårde Skytteforening 263 / 88
2 06-40622 Knud Erik Høgh 030-Alslev Skytteforening Vestjyde 247 / 91
 
  15 m pistol - Klasse V2
1 06-38263 Knud Pedersen 073-Grindsted Pistol Klub 260 / 82
2 06-39145 Preben D. Hermansen 072-Helle Skytteforening 234 / 88
 
  15 m pistol - Klasse ÅK2
1 06-94743 Marianne Helene Nielsen 018-Gårde Skytteforening 228 / 73
2 06-38124 Uwe Tankred 015-Ølgod Skytteforening 210 / 68